BİZLER

AV. MUZAFFER SARI

Av. Muzaffer SARI 1962 yılında Aksaray İli'nin (sakın ola diğer Aksaraylarla karıştırılmasın, kendisi çok alınır), tarihi kervansarayı ve halıcılığı ile meşhur Sultanhanı Kasabasında dünyaya gelmiştir. İlk okulunun tamamını ve orta okulun bir bölümünü Sultanhanı'nda okuyan SARI, orta okulun son sınıfını ve lise öğrenimini İstanbul Şişli Lisesinde tamamlamıştır. 1977 yılında Şişli Lisesinden mezun olan SARI, aynı yıl Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi Yönetim Bilimleri Fakültesi'ni kazanmış, bu fakültede 2 yıl okuduktan sonra 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne girmiş ve 1984 yılında bu okuldan mezun olmuştur. 1985 yılında Avukatlık Stajını tamamlayan SARI, aynı yıl serbest avukatlığa başlamıştır.
Bazı yerel Gazete ve Dergilerde köşe yazarlığı yapan SARI, halen Aksaray İli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sultanhanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde de kurucu üye ve Başkanlığını yapmaktadır.

AV. PEVRİZA AR

Av. Pevriza AR 1976 yılında Aksaray İlinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini bu şehirde tamamlayan AR, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2001 yılında mezun olmuş ve 2002 yılında stajını tamamlayarak aynı yıl serbest avukatlığa başlamıştır.
 
 
 
Sarı Hukuk Bürosu avtr.net üyesidir.